HWP Haarlem

  • Lettertype vergroten
  • Standaard lettertype
  • Lettertype verkleinen
Jeugd > Nieuws > Talentjes scoren prima op NK-C

Talentjes scoren prima op NK-C

E-mail Afdrukken PDF
           

Op deze website werd eerder melding gemaakt van de komst van Miguoel Admiraal (links) en Ilias van der Lende naar HWP Haarlem. Van 28 april tot en met 3 mei speelden zij het NK voor C-jeugd in Venlo. Ze deden het uitstekend.

Miguoel eindigde slechts een halfje achter kampioen Benjamin Bok (Elo 2175) op de gedeelde 2e plaats. In de laatste ronde speelden zij tegen elkaar, maar slaagde Miguoel er niet in hem te kloppen. Met 6½ uit 9 en een TPR van 2081 kan hij heel erg tevreden zijn.

Ook Ilias speelde een uitstekend toernooi. Hij scoorde 6 punten uit 9 partijen (TPR 2067), was continu aan de top van de ranglijst te vinden en verloor alleen van de nieuwe kampioen en van Miguoel.

Miguoel en Ilias mogen door hun klassering bij de eerste 5 van het kampioenschap (Ilias na barrage), van 14 tot 26 september 2008 deelnemen aan het EK in Montenegro!

Klik hier voor de volledige eindstand

 
Reacties (2)
1 maandag 05 mei 2008, 12:12 uur
Koos Stolk
Goh, ik heb me helemaal niet gerealiseerd dat jij nu clubgenoot van me wordt. Zit ik tijdens de tiebreak zo lang vlak bij je. Ik had moeten supporteren.
Gelukkig mag je wel naar het EK!

Koos
2 zaterdag 10 mei 2008, 13:07 uur
René in 't Veld
Super prestaties van de heren! Dat belooft wat voor komend seizoen!

© 2007 - 2009 HWP Haarlem