Spring naar hoofd-inhoud

Schaken in het nieuwe seizoen (en het nieuwe normaal)

Paul Tuijp | |   Club |   7 reacties

Zoals al op de Algemene Ledenvergadering is aangekondigd, gaat het nieuwe schaakseizoen van start onder de werking van een aangepast…

Lees meer

Collin Boelhouwer wint HWP rapid 2020

Peter Beerens | |   Intern |   3 reacties

Deze zomer werd er gelukkig weer geschaakt. We konden zelfs een volwaardig rapidkampioenschap spelen. Mede dankzij de Soos die openbleef deze zomer.…

Lees meer

Jaarboek 2019-2020: corona-editie!

Paul Tuijp | |   Club |   4 reacties

Op zijn vakantieadres in Noorwegen heeft Charles Hensen de laatste hand gelegd aan de speciale corona-editie van het Jaaroverzicht 2019-2020.

Lees meer

Er wordt weer geschaakt bij HWP!

Peter Beerens | |   Intern |   2 reacties

Afgelopen dindag is er weer geschaakt bij HWP. De Soos was Corona-veilig ingericht met ontsmettingsmiddel en inschrijflijst bij de deur, grote tafels…

Lees meer

De Parel van de Parklaan

Bart Gijswijt | |   Externe |   3 reacties

Op 28 juni vond vooralsnog de laatste zondagavond-KNSB-competitie plaats. HWP was de afgelopen weken verschillende keren gepromoveerd en mocht het in…

Lees meer

Rapidkampioenschap in de Sociëteit

Bestuur | |   Intern |   3 reacties

Van de KNSB kreeg de club deze week het bericht dat vanaf 1 juli binnen schaken voor alle leeftijdsgroepen mogelijk is, met inachtneming van de…

Lees meer

Agenda

Tue 22 September 20:00
Tue 29 September 20:00
Tue 6 October 20:00
Tue 13 October 20:00
Tue 20 October 20:00
Tue 27 October 00:00
Sat 31 October 13:00
Tue 3 November 20:00
Tue 10 November 20:00
Tue 17 November 20:00
Tue 24 November 20:00

Schrijvende HWP'ers

Raarlems Dagklad (Marius Jaspers)
iamzero (Bart Gijswijt)

Sponsorbord

Steun HWP Haarlem! Voor een bijdrage vanaf € 32 krijgt u een plek op een van de bronzen, zilveren of gouden velden op ons sponsorbord.

SponsorKliks, sponsor HWP Haarlem gratis!

Sponsors